بازی پارسیان - خرید

سایت جهت درج انواع مطالب و انتقال پیج رنک ساخته شده است

http://www.googleseo.ir

آنلاین و خاطره‌انگیز | نقد و بررسی بازی War Machine

Junk_Cadilak.1-0005001111-e1433930005952

صنعت بازی‌سازی چند سالی می‌شود که روی خوش به بازی‌های آنلاین نشان داده است که نمونه‌ی بارز آن می‌توان به بازی «نبرد قبیله‌ها» اشاره کرد که مطمئناً شما نیز در جریان سود کلانی که سازندگان آن به‌دست می‌آورند هستید. خوشبختانه این مسئله در کشور ما نیز صدق می‌کند و بازی‌سازهای مستقل بجای بلندپروازی‌هایی که می‌تواند سرمایه‌های بسیاری را از بین ببرد، رو به عناوین کوچک و البته مناسب تلفن‌های هوشمند آورده‌اند که خلاقیت در آن‌ها حرف اول را می‌زند. در این مدت که بخش موبایل صنعت بازی‌سازی ما رونق گرفته بازی‌های زیادی ازجمله «خروس‌جنگی» به انتشار رسیده‌اند و توانسته بازخوردهای مثبت بسیار خوبی را کسب کند. در این بین نیز شرکت «باران رؤیا» (Dream Rain) بازی آنلاینی را روانه بازارهای تلفن‌های هوشمند کرده است.

تاریخ ارسال: شنبه 30 آبان‌ماه سال 1394 ساعت 12:46 ب.ظ | چاپ مطلب 0 نظر

برترین فوتبال تاریخ؟! | نقد و بررسی بازی Pro Evolution Soccer 2016


Untitled-1

همیشه حس رقابت میان دو چیز می‌تواند باعث پیشرفت شود، حسی که چند سالی است دیگر بین دو مجموعه‌ی Pro Evolution Soccer و FIFA نمی‌بینیم. چند سالی است بدون چون‌وچرا بازی‌ فیفا بهترین بازی شبیه‌ساز فوتبال است، درحالی‌که در همین برهه زمانی که رقیب همیشگی PES در حال پیشرفت بوده، این سری افت‌وخیزهای زیادی داشته است، تا جایی که چند سالی است که بسیاری از طرفداران دیگر سراغ آن نمی‌روند و رقیب همیشگی‌اش را ترجیح می‌دهند. واقعاً چه اتفاقی برای این سری جذاب رخ‌داده است، برای PES که در دورانی بهترین شبیه‌ساز بود! اوج کاهش کیفیت این سری بازمی‌گردد به نسخه 2014 که داد بسیاری از طرفداران را درآورد، پس‌ازآن شرکت کونامی با درس گرفتن و کسب تجربه از گذشته نسخه 2015 را منتشر کرد و توانست کمی از آن محبوبیت سابق را به دست آورد و طرفداران این مجموعه را به آینده امیدوارتر کند. حال یک سال از آن زمان انتشار آخرین نسخه می‌گذرد و شرکت کونامی نسخه جدیدی را این سری منتشر کرده است که از طرف منتقدان بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده است. به‌طوری‌که حتی برخی آن را برترین شبیه‌ساز فوتبالی نامیده‌اند که تاکنون تجربه کرده‌اند. همه‌ی این اتفاقات انتظارات را از این نسخه بالا برد.

تاریخ ارسال: چهارشنبه 20 آبان‌ماه سال 1394 ساعت 12:45 ب.ظ | چاپ مطلب 0 نظر

تماشا کنید: نسخه سوم بازی تیکاف معرفی شد

takeoff
نسخه سوم بازی موبایلی تیکاف که توسط استودیو طراحان سفید ساخته شده معرفی شد. نسخه پیشین این بازی جمعا توانسته بود بیش از 500 هزار مخاطب ایرانی کسب کرده بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.
بازی تیکاف 3 در سبک مسابقه‌ای ساخته شده و نسبت به شماره‌های پیشین پیشرفت قابل توجهی کرده است. اخیرا با منتشر شدن تصاویر و ویدیوی این بازی، مشخص شد که سازندگان بازی گرافیک جدید و بسیار بهتری را در این نسخه پیاده‌سازی کرده‌اند.
در این نسخه بیش از 20 خودرو ایرانی و خارجی، امکان شخصی‌سازی خودروها، بیش از 50 مرحله مختلف، لیگ آنلاین و بخش‌های متنوع دیگری در نظر گرفته شده است که این بازی را به یکی از بازی‌های بزرگ موبایلی تبدیل می‌کند.
تاریخ انتشار این بازی که تولید آن بیش از 10 ماه به طول انجامیده، به‌زودی از طریق سایت رسمی بازی به نشانی takeoff-game.com اعلام خواهد شد.

تاریخ ارسال: یکشنبه 10 آبان‌ماه سال 1394 ساعت 12:35 ب.ظ | چاپ مطلب 0 نظر